CQB75W8-36S28N
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 75W - 9-75 VDC Input - 28 VDC Output - 2.67A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/ ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 75W - 9-75 VDC Input - 28 VDC Output - 2.67A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic