CQB75W8-36S15N-CMFC
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 75W - 9-75 VDC Input - 15.0 VDC Output - 5A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off Neg L ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 75W - 9-75 VDC Input - 15.0 VDC Output - 5A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off Neg Logic