CQB75W-48S24N
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 75W - 18-75 VDC Input - 24.0 VDC Output - 3.12A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - ...
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC-DC Converter - 75W - 18-75 VDC Input - 24.0 VDC Output - 3.12A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic