CQB75W-24S24N-DIN
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 75W - 9-36 VDC Input - 24.0 VDC Output - 3.12A - Quarter Brick w/Heatsink - DIN Rail - On/Off Neg L ...
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC-DC Converter - 75W - 9-36 VDC Input - 24.0 VDC Output - 3.12A - Quarter Brick w/Heatsink - DIN Rail - On/Off Neg Logic