CQB75-300S48N-CMFD
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 75W - 180-450 VDC Input - 48 VDC Output - 1.56A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate & Cover - ...
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC-DC Converter - 75W - 180-450 VDC Input - 48 VDC Output - 1.56A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate & Cover - On/Off Neg Logic