CQB75-300S24-F
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 75W - 180-450 VDC Input - 24 VDC Output - 3.12A - PCB Mount - Encapsulated - Flanged Baseplate - M3 ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Box 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Isolated DC-DC Converter - 75W - 180-450 VDC Input - 24 VDC Output - 3.12A - PCB Mount - Encapsulated - Flanged Baseplate - M3 Mounting Insert - On/Off Pos Logic