- CQB75-300S15-CMFC
CQB75-300S15-CMFC
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 75W - 180-450 VDC Input - 15.0 VDC Output - 5A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off Po ...
Description
Isolated DC-DC Converter - 75W - 180-450 VDC Input - 15.0 VDC Output - 5A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off Pos Logic