- CQB75-300S12
CQB75-300S12
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 75W - 180-450 VDC Input - 12.0 VDC Output - 6.25A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Description
Isolated DC-DC Converter - 75W - 180-450 VDC Input - 12.0 VDC Output - 6.25A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic