CQB75-300S05N-CMFC
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 75W - 180-450 VDC Input - 5.0 VDC Output - 15A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off Ne ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC-DC Converter - 75W - 180-450 VDC Input - 5.0 VDC Output - 15A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off Neg Logic