CQB50W8-36S48
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 50W - 9-75 VDC Input - 48.0 VDC Output - 1.05A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - O ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 50W - 9-75 VDC Input - 48.0 VDC Output - 1.05A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic