CQB50W12-72S48N
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 50W - 14-160 VDC Input - 48.0 VDC Output - 1.05A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Isolated DC-DC Converter - 50W - 14-160 VDC Input - 48.0 VDC Output - 1.05A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic