CQB50W12-72S24-C
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 50W - 14-160 VDC Input - 24.0 VDC Output - 2.1A - PCB Mount - Encapsulated - Clear Mounting Holes - ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 50W - 14-160 VDC Input - 24.0 VDC Output - 2.1A - PCB Mount - Encapsulated - Clear Mounting Holes - On/Off Pos Logic