CQB150W-48S48
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 150W - 18-75 VDC Input - 48.0 VDC Output - 3.2A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 150W - 18-75 VDC Input - 48.0 VDC Output - 3.2A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic