CQB150-300S48N-CMFD
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 150W - 180-425 VDC Input - 48.0 VDC Output - 3.2A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate & Cover ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 150W - 180-425 VDC Input - 48.0 VDC Output - 3.2A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate & Cover - On/Off Neg Logic