CQB150-300S24
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 150W - 180-425 VDC Input - 24.0 VDC Output - 6.3A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 150W - 180-425 VDC Input - 24.0 VDC Output - 6.3A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic