CQB150-300S12N-C
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 150W - 180-425 VDC Input - 12.0 VDC Output - 12.5A - PCB Mount - Encapsulated - Clear Mounting Hole ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 150W - 180-425 VDC Input - 12.0 VDC Output - 12.5A - PCB Mount - Encapsulated - Clear Mounting Holes - On/Off Neg Logic