CQB150-300S12-CMFD
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 150W - 180-425 VDC Input - 12.0 VDC Output - 12.5A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate & Cover ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC-DC Converter - 150W - 180-425 VDC Input - 12.0 VDC Output - 12.5A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate & Cover - On/Off Pos Logic