CQB150-300S05N-CMFC
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 150W - 180-425 VDC Input - 5.0 VDC Output - 30A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off N ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 150W - 180-425 VDC Input - 5.0 VDC Output - 30A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off Neg Logic