CQB150-300S05
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 150W - 180-425 VDC Input - 5.0 VDC Output - 30A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC-DC Converter - 150W - 180-425 VDC Input - 5.0 VDC Output - 30A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic