CQB100W-48S24
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 100W - 18-75 VDC Input - 24.0 VDC Output - 4.17A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 100W - 18-75 VDC Input - 24.0 VDC Output - 4.17A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic