CQB100W-48S05
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 100W - 18-75 VDC Input - 5.0 VDC Output - 20A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 100W - 18-75 VDC Input - 5.0 VDC Output - 20A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic