CQB100W-24S3V3N
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 100W - 9-36 VDC Input - 3.3 VDC Output - 30A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/ ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 100W - 9-36 VDC Input - 3.3 VDC Output - 30A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic