CQB100W-24S24N-C
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 100W - 9-36 VDC Input - 24.0 VDC Output - 4.17A - PCB Mount - Encapsulated - Clear Mounting Holes - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Isolated DC-DC Converter - 100W - 9-36 VDC Input - 24.0 VDC Output - 4.17A - PCB Mount - Encapsulated - Clear Mounting Holes - On/Off Neg Logic