CQB100W-24S12N
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 100W - 9-36 VDC Input - 12.0 VDC Output - 8.3A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - O ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Isolated DC-DC Converter - 100W - 9-36 VDC Input - 12.0 VDC Output - 8.3A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic