CQB100W-24S05
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 100W - 9-36 VDC Input - 5.0 VDC Output - 20A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/ ...
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC-DC Converter - 100W - 9-36 VDC Input - 5.0 VDC Output - 20A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic