CQB100W-110S15N-CMFD
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 100W - 43-160 VDC Input - 15.0 VDC Output - 6.7A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate & Cover - ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 100W - 43-160 VDC Input - 15.0 VDC Output - 6.7A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate & Cover - On/Off Neg Logic