CHE100W-48S24-DIN
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 100W - 18-75 VDC Input - 24VDC Output - 4.2A - Half Brick w/Heatsink - DIN Rail
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +