- CHE100W-48S15
CHE100W-48S15
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 100W - 18-75 VDC Input - 15VDC Output - 6.7A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/ ...
Description
Isolated DC/DC Converter - 100W - 18-75 VDC Input - 15VDC Output - 6.7A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic