CHE100W-24S48
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 100W - 9-36 VDC Input - 48VDC Output - 2.1A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/O ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC/DC Converter - 100W - 9-36 VDC Input - 48VDC Output - 2.1A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic