- CHB75W-48S12
CHB75W-48S12
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 75W - 18-75 VDC Input - 12VDC Output - 6.25A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/ ...
Description
Isolated DC/DC Converter - 75W - 18-75 VDC Input - 12VDC Output - 6.25A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic