- CHB75W-24S33
CHB75W-24S33
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 49.5W - 9-36 VDC Input - 3.3VDC Output - 15A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/ ...
Description
Isolated DC/DC Converter - 49.5W - 9-36 VDC Input - 3.3VDC Output - 15A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic