CHB75W-24S28-CM
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 75W - 9-36 VDC Input - 28VDC Output - 2.67A - Half Brick w/Heatsink - Chassis Mount
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +