- CHB75-48S05N
CHB75-48S05N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 75W - 36-75 VDC Input - 5 VDC Output - 15A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Of ...
Description
Isolated DC/DC Converter - 75W - 36-75 VDC Input - 5 VDC Output - 15A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic