- CHB75-24S33
CHB75-24S33
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 49.5W - 18-36 VDC Input - 3.3 VDC Output - 15A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - O ...
Description
Isolated DC/DC Converter - 49.5W - 18-36 VDC Input - 3.3 VDC Output - 15A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic