- CHB75-24S15N
CHB75-24S15N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 75W - 18-36 VDC Input - 15 VDC Output - 5A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Of ...
Description
Isolated DC/DC Converter - 75W - 18-36 VDC Input - 15 VDC Output - 5A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic