- CHB75-12S15N
CHB75-12S15N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 75W - 9-18 VDC Input - 15 VDC Output - 5A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Isolated DC/DC Converter - 75W - 9-18 VDC Input - 15 VDC Output - 5A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic