- CHB50W-48S48
CHB50W-48S48
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 50W - 18-75 VDC Input - 48 VDC Output - 1.04A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On ...
Description
Isolated DC/DC Converter - 50W - 18-75 VDC Input - 48 VDC Output - 1.04A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic