CHB50W-48S05N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 50W - 18-75 VDC Input - 5 VDC Output - 10A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Of ...
Description +
Isolated DC/DC Converter - 50W - 18-75 VDC Input - 5 VDC Output - 10A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic