CHB50W-24S24-C
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 50W - 9-36 VDC Input - 24 VDC Output - 2.08A - PCB Mount - Encapsulated - Clear Mounting Holes - On ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Isolated DC/DC Converter - 50W - 9-36 VDC Input - 24 VDC Output - 2.08A - PCB Mount - Encapsulated - Clear Mounting Holes - On/Off Pos Logic