CHB50W-24S15N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 50W - 9-36 VDC Input - 15 VDC Output - 3.33A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/ ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC/DC Converter - 50W - 9-36 VDC Input - 15 VDC Output - 3.33A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic