CHB200W-110S12-C
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 200W - 43-160 VDC Input - 12 VDC Output - 16.7A - PCB Mount - Clear Mounting Holes
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +