CHB150W-48S3V3
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 99W - 9-36 VDC Input - 3.3 VDC Output - 30A - M3 Mounting Inserts
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +