CHB150W-24S05N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 150W - 9-36 VDC Input - 5 VDC Output - 30A - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +