CHB150-110S05
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 150W - 66-160 VDC Input - 5 VDC Output - 30A - M3 Mounting Inserts
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +