CHB100-110S48
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 100W - 66-160 VDC Input - 48VDC Output - 2.08A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Threaded Inserts
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +