CHB100-110S24
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 100W - 66-160 VDC Input - 24VDC Output - 4.17A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Threaded Inserts
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +