CHB100-110S12-C
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 100W - 66-160 VDC Input - 12VDC Output - 8.3A - PCB Mount - Encapsulated - Clear Mounting Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +