CFB750-300S12N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converters - 750W - 200-425 VDC Input - 12 VDC Output - 62.5A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +