CFB600W-110S24P
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converters - 600W - 180-425 VDC Input - 24VDC Output - 25A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +