CFB400W-24S48P
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converters - 400W - 9-36 VDC Input - 48VDC Output - 8.3A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +